3150 : شماره خبر
13951125001964_Test_PhotoH
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴
امام جمعه موقت کرمان:

دشمنان از محبوبیت و اقتدار جمهوری اسلامی می‌ترسند

امام جمعه موقت کرمان گفت: 110 میلیارد دلار قرارداد خرید اسلحه از آمریکا توسط عربستان به این معنی است که دشمنان هر روز از محبوبیت و اقتدار جمهوری اسلامی بیشتر می‌ترسند.

حجت‌الاسلام محمد قاسمی‌زاده در جمع نمازگزاران جمعه در محل مصلای امام علی (ع) اظهار داشت: فرهنگ سپاسگزاری و قدردانی باید در جامعه نهادینه شود و انسان همیشه باید شکرگزار خداوند باشد.

وی بیان داشت: سلامتی مهمترین رکن یک جامعه سالم است، اما ما از آن غافل هستیم و باید شکرگزار عافیت و سلامت خود باشیم.

امام جمعه موقت کرمان ادامه داد: افرادی که از نعمت سلامتی برخوردار هستند باید مراقب باشند تا این نعمت از آنها گرفته نشود و از نعمت سلامتی در راه درست استفاده کنند.

قاسمی‌زاده از نظام جمهوری اسلامی و رهبری به عنوان بزرگترین نعمت نام برد و تصریح کرد: جمهوری اسلامی حاصل خون شهدا و ایثار رزمندگان و آزادگان است.

وی اضافه کرد: بعضی افراد دارای روحیه فریادرسی در جامعه هستند و به نیازمندان کمک‌رسانی می‌کنند و این فریادرسی نباید از طریق خلاف قانون باشد و یا جنبه رشوه داشته باشد.

امام جمعه موقت با بیان اینکه امروز بیشتر بدی‌های افراد را می‌شنویم، ابراز داشت: باید افراد خیرخواه، با ایمان و خوب را در جامعه ترویج کنند و ذکر خوبی‌های او را بگویند و کارهای خیر را فراموش نکنند.

قاسمی‌زاده افزود: یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس از جمله شهدای عملیات آزادسازی خرمشهر را گرامی می‌داریم و به روح آنها درود و صلوات می‌فرستیم.

وی عنوان کرد: ماه مبارک رمضان، ماه استفاده از فرصت است و فرصت را باید غنیمت بشماریم و روزه رکن و مدار اصلی ماه مبارک رمضان است و افرادی که روزه نمی‌گیرند، باید مراقب اعمال و رفتار خود باشند و روزه‌خواری نکنند.

قاسمی‌زاده با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ اظهار داشت: یک بار دیگر مردم ایران بیش از ۴۰ میلیون رای را به صندوق‌ها ریختند تا به دشمنان ثابت کنند، پای انقلاب، اسلام و دین‌شان ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: پیام‌های انتخابات این است که مردم، نظام‌شان را قبول و دوست دارند و برای حفظ آن هر کاری انجام می‌دهند.

امام جمعه موقت کرمان تصریح کرد: مردم به فرمان مقام معظم رهبری پای صندوق‌های رای حضور پیدا کردند و به دولتمردان خود یک فرصت دیگر دادند تا نقص و کاستی‌ها جبران کنند.

قاسمی‌زاده افزود: دشمنان با حضور پرقدرت مردم در پای صندوق‌های رای ناامید شدند و بعد از انتخابات همه نیروهای فکری و عملی باید به شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و کار توجه کنند.

وی ابراز داشت: توجه به وحدت، امنیت ملی کشور باید در دستور کار همگان باشد زیرا دشمنان به دنبال مخدوش کردن امنیت ما هستند.

قاسمی‌زاده با اشاره به سفر ترامپ به خاورمیانه بیان داشت: دشمنان برای منزوی کردن جمهوری اسلامی آمده‌اند و ۱۱۰ میلیارد دلار قرارداد خرید اسلحه از آمریکا توسط عربستان به این معنی است که آنها هر روز از محبوبیت و اقتدار جمهوری اسلامی بیشتر می‌ترسند.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.