3156 : شماره خبر
22722
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷
استاندار کرمان خبر داد:

۱۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در استان کرمان افتتاح یا آماده بهره‌برداری

استاندار کرمان از فرش قرمزی که زیر پای سرمایه گذاران پهن کرده است، سخن به میان آورد و بیان کرد: 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در استان کرمان در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است که حدود 10 میلیارد دلار آن افتتاح و یا در حال افتتاح است.

استاندار کرمان از فرش قرمزی که زیر پای سرمایه گذاران پهن کرده است، سخن به میان آورد و بیان کرد: ۲۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در استان کرمان در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است که حدود ۱۰ میلیارد دلار آن افتتاح و یا در حال افتتاح است.

مهندس علیرضا رزم حسینی” در حاشیه افتتاح مرکز مدیریت سرمایه گذاری و توسعه مناطق انرژی های تجدیدپذیر استان کرمان گفت: متاسفانه به دلیل وجود گاز کمتر به سمت تولید برق ارزان قیمت در کشور و استان کرمان رفته ایم و باید نگاه ویژه ای به این مقوله داشته باشیم.

وی با بیان این مطلب که در دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به تولید انرژی های ارزان قیمت شده است، اظهار کرد: در دولت یازدهم اقدامات ویژه ای برای تولید برق از طریق انرژی های تجدید پذیر شده است.

استاندار کرمان ادامه داد: استان کرمان به سرزمین آفتاب مشهور است، بنابراین باید سهم استفاده از انرژی های تجدید پذیر استان کرمان افزایش یابد و در راستای آن نیز صنایع مرتبط با این انرژی باید ایجاد گردد.

وی از فرش قرمزی که زیر پای سرمایه گذاران پهن کرده است، سخن به میان آورد و بیان کرد: ۲۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در استان کرمان در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است که حدود ۱۰ میلیارد دلار آن افتتاح و یا در حال افتتاح است.

رزم حسینی با اشاره به اینکه استان کرمان نیازمند استفاده از انرژی های خورشیدی است، عنوان کرد: دمکراسی دولتی را در استان کرمان کاهش داده ایم و ثمره آن را در سال جاری با افزایش سرمایه گذاری ها در استان خواهیم چید.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: ۴ هزار مگا وات برق در استان کرمان در دولت تدبیر و امید تولید و یا در حال تولید است.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.