3197 : شماره خبر
25981
۰۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹
/روز قدس روز اسلام است/

برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان

  راهپیمایی روز جهانی قدس امروز با شعار "روز جهانی قدس، رمز وحدت و جهاد امت اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم صهیونیستی" با حضور گسترده مردم کرمان برگزار شد.

راهپیمایی روز قدس در شهر کرمان با حضور قشرهای مختلف مردم روزه دار کرمان و با حضور پررنگ مدیران، خانواده شهدا و جوانان به رسم هر سال در لبیک به ندای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و منادی روز قدس، از چهارراه طالقانی به سمت مصلای بزرگ امام علی (ع) آغاز شد.

مردم در راهپیمایی روز قدس امسال با شعارهای ضد استکباری و ضد صهیونیستی انزجار خود از اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم را اعلام و بر حمایت از مظلومان فلسطینی تاکید کردند.

در مراسم امسال نیز پرچمهای آمریکا و رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد و مردم در پلاکاردهایی حمایت خود را از اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با گروهک داعش اعلام کردند.

حمیدرضا مقدم ‌فر، مشاور فرهنگی و رسانه ‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سخنران این مراسم گفت: امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با نظام سلطه است، زیرا این رژیم به نماد سلطه و استکبار جهانی تبدیل شده است.

وی افزود: امروز همه روزه ‌دارانی که در روز قدس شرکت کردند، مجاهدت کردند در روز جهانی قدس اتفاق بزرگی در دنیای اسلام روی می‌ دهد و امروز با تمام روز قدس‌های پس از انقلاب اسلامی امتیازاتی داریم که باید به آن توجه کنیم.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به فلسفه روز قدس بیان کرد: حمایت از قدس ریشه در آموزه‌ های دینی ما دارد و فطرت الهی ما و عواطف ما اجازه نمی ‌دهد، ظلم و جنایت را در حق مردم فلسطین ببینیم و ساکت باشیم.

مقدم‌ فر تصریح کرد: ما به عنوان مسلمان باید طرفدار محروم و مظلوم باشیم و نمی‌ توانیم ببینیم قبله نخست مسلمانان توسط بدترین افراد غصب شده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با نظام سلطه است، زیرا رژیم صهیونیستی به نماد سلطه و استکبار جهانی تبدیل شده است.

گزارش های دریافتی از شهرستان های استان کرمان نیز حاکی است راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان کرمان با حضور گسترده مردم روزه دار و انقلابی در مسیرهای تعیین شده برگزار شده است.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.