3262 : شماره خبر
22722
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴
استاندار کرمان عنوان کرد:

دوران طلایی میراث فرهنگی و گردشگری استان

استاندار کرمان سال های اخیر را دوران طلایی میراث فرهنگی و گردشگری دانست و عنوان کرد: نگاه به میراث های فرهنگی و تاریخی باید به گونه ای باشد که از آنها مراقبت و محافظت شود.

“علیرضا رزم حسینی”  در جلسه اقتصاد مقاومتی اوقاف با اشاره به بازسازی بازار بارانداز در بازار قیصریه، اظهار کرد: این بازار با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی به مجموعه گردشگری تجاری شود.

وی سال های اخیر را دوران طلایی میراث فرهنگی و گردشگری دانست و عنوان کرد: نگاه به میراث های فرهنگی و تاریخی باید به گونه ای باشد که از آنها مراقبت و محافظت شود.

استاندار کرمان با تاکید باید براینکه بازار هندی ها بازسازی شود، تصریح کرد: ۲۵ درصد از اعتبار مورد نیاز را استانداری، ۲۵ درصد را سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و ۵۰ درصد منابع مورد نیاز بازسازی بازار هندی ها را اوقاف متقبل شوند و ظرف یک ماه آینده بازسازی آن آغاز شود.

وی با بیان اینکه گودال خشت مال ها ۷۰ سال محل فساد بود، تصریح کرد: اکنون یک سرمایه گذار ورود پیدا کرده تا در این محل پروژه ای اجرا کند و برخی منتقد اجرای این طرح شده اند و می گوییم منتقدان انتقادات خود را در قالب طرح ارائه نمایند.

استاندار کرمان با تاکید بر اجرای پروژه آب گرم سیرچ توسط اداره کل اوقاف، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی استان باید زیرساخت های آن را تکمیل کنند.

 

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.