3312 : شماره خبر
27570
۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمان خطاب به مدیران:

به گونه‌ای کار کنید، که تبعیض قائل نشوید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش گفت: امیدواریم به گونه ای کار کنید که در آموزش و پرورش عدالت رعایت شود، هرچند تحقق عدل کار سختی است.

آیت الله”سیدیحیی جعفری” صبح امروز ۲۹ شهریورماه در دیدار با مدیرکل و معاونان آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: امیرالمومنین علی علیه السلام فرمودند”برترین مردانگی این است که انسان برادران دینی خود را در اموالش شریک کند و برابری با آنان در احوال”.
وی با بیان اینکه کار آموزش و پرورش و شغل معلمی و تعلیم و تربیت کار سختی است، افزود: محبت و مهر معلمان در جلب فرزندان به مدرسه اهمیت زیادی دارد و اگر معلمان این اصل را مورد توجه قرار داده و به آن عمل کنند، بیشتر مشکلات حل می شود.
آیت الله جعفری تصریح کرد: اگر عقل، درایت و فهم صحیح باشد، مسائل به خوبی پیش می رود و مشکلات حل خواهد شد و اگر عقل نباشد، وضع خراب است و این امر در مورد همه گروه ها صادق است.
امام جمعه کرمان با اشاره به درک مردم از شرایط و اینکه هر کسی چه کاری انجام می دهد، بیان کرد: من در روز ابتدای تصدی آقای رزم حسینی در استانداری اعلام کردم دولت در دولت نمی شود و بنده دخالت نمی کنم، البته راهنمایی خواهم داشت و باید مدیران به گونه ای کار کنند، که تبعیض نباشد.
وی با اشاره به اینکه امام علی علیه السلام فرمودند”هرکس کم بخورد، اندیشه اش روشن و زلال می شود”، گفت: کاری که برای خدا و در راه خدا باشد، ارزشمند است و دستورات اسلام همه دارای حکمت و فلسفه است که اگر به آن پایبند باشیم ۱۰۰ درصد به نفع ما تمام می شود.
جعفری خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش گفت: امیدواریم به گونه ای کار کنید که در آموزش و پرورش عدالت رعایت شود، هرچند تحقق عدل کار سختی است.
به گزارش ایسنا، “محمد محسن بیگی” مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این جلسه بیان کرد: در سال تحصیلی جدید ۵۸۰ هزار دانش آموز مشغول به تحصیل و ۴۵ هزار نفر معلم کار تعلیم و تربیت را انجام خواهند داد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.