3337 : شماره خبر
82484847-71523921
۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۷:۲۸
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: 

مساله امنیت در راس مسائل جوامع قرار دارد

 آیت الله"سیدیحیی" جعفری امروز در صبحگاه مشترک یگان های نمونه پلیس استان کرمان و یگان های نمونه سپاه و ارتش به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: اگر هماهنگی کامل بین نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات، دستگاه قضایی و سایر نهادها برقرار شود، به نقطه مطلوب خواهیم رسید.

وی افزود: مساله امنیت در راس مسائل جوامع قرار دارد و پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) فرموده اند که سلامت و امنیت دو نعمت مجهول القدر در جامعه هستند که شاید برخی از مردم اهمیت آن را به درستی درک نکنند.

جعفری در بیان فرمایشی از پیامبر اسلام بیان کرد: ایشان فرموده اند”کسی که کاری را بدون تخصص انجام دهد، مفسده‌ کار وی از مصلحت کار او بیشتر است”.

امام جمعه کرمان با تاکید بر اینکه در همه امور، مسائل و مسئولیت ها تخصص لازم است، افزود: کسی که جاهل  است و مسائل مربوط به یک موضوع را نمی داند، مفسده‌ کار وی از مصلحت کار او بیشتر خواهد بود.

وی اظهار کرد: باید به این نکته اساسی توجه کرد که اگر مسئولیتی به ما پیشنهاد شد، در صورتی باید آن را بپذیریم که عالم بوده و بتوانیم از عهده اجرای آن مسئولیت به خوبی برآئیم.

جعفری در ادامه به کسب رتبه برتر استان کرمان در حوزه امنیتی اشاره و بیان کرد: امروز امنیت یکی از محوری ترین مسائل جوامع مختلف است زیرا در صورت نبود امنیت، در سایر حوزه ها نیز موفق نخواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند امنیت را ایجاد و حفظ کند و در این زمینه همه نهادها، دستگاه ها و مدیران باید همکاری لازم را با این نیرو داشته باشند.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.