3394 : شماره خبر
n82732757-71994998
۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸

تولید ١٨١ اثر در حوزه کتاب جنوب کرمان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: طی یک ساله گذشته با حمایت های دولت در حوزه کتاب جنوب کرمان ١٨١ اثر تولید شده است.

حسین اسحاقی شامگاه چهارشنبه در نشست هم اندیشی مروجان کتابخوانی هفت شهرستان جنوب کرمان در شهرستان جیرفت افزود: جنوب کرمان با هفت ناشر، تولید ١٧١ اثر همچنین ٣١ نمایشگاه منطقه ای و چهار نمایشگاه استانی کتاب در این منطقه طی یکسال گذشته خوش درخشیده که این نشان از ظرفیت بالای بخش کتاب در این منطقه است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اظهار کرد: زیرساخت های قوی در حوزه‌ فرهنگی بویژه کتاب و کتابخوانی در این منطقه وجود ندارد.
وی گفت: یکی از کارهای خوبی که در جنوب کرمان انجام شده معرفی معین های اقتصادی در این منطقه است که پروژه های اقتصادی خوبی ارائه کردند.
اسحاقی با اشاره به اینکه استاندار کرمان نگاه ویژه ای به جنوب کرمان دارد گفت: طبق برنامه ریزی و رایزنی ‌های انجام شده بزودی یک معین فرهنگی در جنوب کرمان با اولویت رودبار جنوب به منطقه معرفی و اقدامات فرهنگی خوبی در جنوب کرمان ارائه می ‌شود.
وی به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستان جیرفت نیز اشاره کرد و افزود: نمایشگاه کتاب امسال با رویکرد متفاوتی نسبت به سال گذشته در هفته اول دی ماه از دوم تا هشتم در شهرستان جیرفت دایر می ‌شود.
در پایان این آیین از پوستر هفته کتاب و کتابخوانی در همایش مروجان کتابخوانی رونمایی شد.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان هفت شهر جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، قلعه گنج، منوجان ،رودبار و فاریاب را پوشش می دهد.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.