3409 : شماره خبر
n82735890-72001152
۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹

بیش از ۲ هزار تن انواع گوشت در جنوب کرمان توزیع شد

 مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان گفت: 2 هزار تن گوشت منجمد مرغ و 60 تن گوشت قرمز وارداتی از ابتدای سال جاری تاکنون در هفت شهرستان جنوبی این استان توزیع شده است.

جواد شهریاری روز دوشنبه افزود: توزیع انواع گوشت در جنوب استان کرمان به منظور ثبات قیمت این فرآورده انجام و موجب ثبات نسبی بازار در این منطقه شده است.
وی خاطرنشان کرد: هزار و ۵۰۰ هزار تن گوشت منجمد مرغ و سه تن گوشت قرمز طی نیمه نخست سال گذشته در جنوب کرمان توزیع شد که امسال در این بخش رشد بیشتری را شاهد بوده ایم.
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان اظهار کرد: گوشت مرغ منجمد توزیعی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و با قیمت هر کیلوگرم ۵۸ هزار ریال در شهرستان های جنوبی استان کرمان در حال توزیع است.
وی بیان کرد: قیمت هر کیلو گوشت قرمز بدون استخوان نیز در سردخانه ۲۲۰ هزار ریال است که حق الزحمه عاملان فروش ۱۰ هزار ریال برای گوشت قرمز و چهار هزار ریال برای مرغ منجمد در نظر گرفته شده است.
وی عوامل توزیع مرغ منجمد را فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف کارکنان و اصناف بازار عنوان کرد و گفت: شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان به اندازه کافی مرغ منجمد ذخیره شده دارد و تا زمان پایین آمدن قیمت، این کالا به تناسب در این منطقه توزیع خواهد شد.
شهریاری افزود: ۶۰ عامل فروش وظیفه توزیع ۲ هزار و ۶۰ تن گوشت مرغ و قرمز را در منطقه جنوب کرمان دارد که به خوبی این وظیفه را انجام می دهند.
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان گفت: ذخیره سازی گوشت مرغ و در صورت لزوم گوشت قرمز گوساله به منظور تعادل بخشی به بازار و حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده از وظایف ذاتی اداره کل پشتیبانی امور دام است.
وی ادامه داد: هنگامی که قیمت گوشت سفید یا قرمز با کاهش و یا افزایش غیرعادی روبرو شود به شکلی که تولیدکنندگان یا مصرف کنندگان دچار مشکل و آسیب شوند، اداره کل پشتیبانی امور دام وارد عمل خواهد شد و با خرید و یا عرضه گوشت، به تنظیم بازار می پردازد.
شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان، مستقل از مرکز این استان هفت شهرستان را با جمعیت یک میلیون نفر پوشش می دهد.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.