3418 : شماره خبر
n82744909-72018284
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۸:۰۹

بررسی نحوه سرمایه گذاری شرکت کولوبریس هلند در استان کرمان

 نحوه سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری کولوبریس هلند در استان کرمان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بررسی و تصمیمات لازم اخذ شد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری کرمان، به منظور بررسی نحوه سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری کولوبریس هلند در استان کرمان نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان برگزار و پس از بحث و بررسی موارد مطروحه، تصمیمات لازم اخذ شد.
در این نشست در زمینه پروژه های مختلف تربیت بدنی از جمله ‘تکمیل ورزشگاه امام علی (ع)’ و ‘مجموعه استادیوم المپیک’ کرمان مذاکره شد.
موضوع احداث نیروگاه های خورشیدی جمعا به میزان ۲۰۰ مگاوات در نقاط مختلف استان کرمان از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد توافق قرار گرفت.
همچنین در خصوص سرمایه گذاری و اجرای شبکه ها و تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای کرمان، سیرجان و زرند به ترتیب با حجم های هزار و ۵۰ لیتر بر ثانیه، ۳۶۰ لیتر بر ثانیه و ۱۹۰ لیتر بر ثانیه توافق شد.
در ادامه نیز اجرای شبکه ها و تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای بم به میزان ۳۰۰ لیتر بر ثانیه، شهربابک به میزان ۱۲۰ لیتر بر ثانیه و رفسنجان به میزان ۴۰۰ لیتر بر ثانیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ادامه این نشست ضمن بررسی پروژه های گردشگری استان، اجرای ۲ هتل پنج ستاره ۱۴۰ تختخوابی در شهرهای کرمان و رفسنجان مورد توافق کلی قرار گرفت.
در زمینه پروژه های منطقه ای نیز پروژه خط دوم انتقال آب از سرشاخه های کارون، مجتمع گردشگری خروجی تونل در منطقه گلزار، مجتمع گردشگری بند انحرافی جیرفت و نیروگاه برق آبی سد نرماشیر و خط انتقال آن نیز توافقاتی صورت گرفت.
توافق در مورد پروژه های شهرداری کرمان، پروژه تفکیک و بازیافت زباله، پروژه قلاع دختر و اردشیر از دیگر موضوعات این نشست بود.
بدیهی است عملیاتی شدن پروژه های مذکور و تحقق آنها منوط به انجام کارهای کارشناسی مربوطه و انعقاد تفاهم نامه ها بر اساس نتایج کارشناسی است.

پاسخ دهید

1
پیشخوان خبر
p1-4810
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

    Sorry. No data so far.